Altın Çadırı Ne Zaman?(Çözüm bulundu)

Altın Çadır Günleri 2021 ne zaman?

21-24 Ekim tarihleri arasında 4 gün sürecek indirim günleri, Yenibosna’daki Merkez çadırın yanı sıra tüm Atasay mağazaları ve altincadir.com adresinde de geçerli olacak.

Istanbul altın çadırı 2020 ne zaman?

Yılın en çok beklenen indirim günleri arasında yer alan Atasay Altın ve Pırlanta Çadır Günleri başlıyor. 14-18 Ekim tarihlerinde Atasay’ın Yenibosna’daki merkez binasında, 150 mağazasında ve altincadir.com’da başlayacak olan Altın ve Pırlanta Çadır Günleri’nde yine her yıl olduğu gibi yüzlerce modelden altın ve

Atasay Altın Çadırı Nerede Kuruluyor?

Atasay ‘ın bu yıl 12’ncisi düzenlenen ve dört gün boyunca sürecek indirim günlerinde birbirinden muhteşem Atasay ürünlerine Yenibosna’daki çadırın yanı sıra Türkiye genelindeki tüm Atasay mağazaları ve altincadir.com adresinden de ulaşmak mümkün olacak.

Altın Çadırı 2021 nerede?

24 Ekim’e kadar sürecek Atasay Altın ve Pırlanta Çadır Günleri, Yenibosna’daki merkezin yanı sıra tüm Atasay mağazaları ve altincadir.com adresinde de ziyaretçilerini ağırlıyor.

Altın ve pırlanta fırsat günleri nerede?

Florya’da bulunan Crowne Plaza’da ” Altın ve Pırlanta Fırsat Günleri ” başladı. 14 Şubat Cuma günü sona erecek etkinlik, 11.00-20.30 saatleri arasında ziyaretçilere kapılarını açık tutacak.

Istanbulda indirim çadırı nerede 2020?

ATAŞEHİR İNDİRİM ÇADIRI İstanbul ‘daki indirim çadırlarında biri Ataşehir’de bulunuyor. Kozyatağı indirim çadırı olarak da bilinen çadır Ataşehir İçerenköy Carrefour otoparkında yer alıyor. Bu indirim çadırına gitmek isteyenler; 10, 13AB, 14KS, 14T, 18UK, 19, 19D, 19F, 19FB, 19SB, 21B, 319 otobüs hatlarını kullanabilir.

You might be interested:  Gerçek Altın Nasıl Ayırt Edilir? (Best solution)

Yenibosna indirim çadırı nerede 2019?

Yenibosna indirim çadırı, İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde bağlı Yenibosna semtinde bulunan Koçtaş binasının hemen yanı başında bulunuyor.

Istanbul’da Altın Çadırı hangi semtte?

Carousel AVM, Bakırköy Cumhuriyet Meydanı’ndan sahile uzanan Fişekhane Caddesi’nde bulunuyor. Bakırköy Cumhuriyet Meydanı’na Marmaray ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Altın Çadırı nasıl gidilir?

Bahçelievler bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Atasaya Altın Çadırı adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 31E, 36AY, 78B, 79K, 97KZ, 98B, 98T.
  2. Metro: M3.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-208.

Bakırköy altın günleri nerede?

Carousel AVM, Bakırköy Cumhuriyet Meydanı’ndan sahile uzanan Fişekhane Caddesi’nde sizleri selamlıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *