Altın Fuarı Nerede? (TOP 5 Tips)

Bir Bakışta Istanbul Jewelry Show Dünyanın en büyük beş mücevher fuarından biri olan ve Türkiye’nin ilk ve tek ihtisas uluslararası mücevher fuarı olan Istanbul Jewelry Show, 24 – 27 Mart 2022 tarihlerinde 51. kez İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.

Istanbul mücevher fuarı 2021 nerede?

Mevcut seyahat kısıtlamalarının bir sonucu olarak, detaylı bir değerlendirmeden sonra, 8-11 Ekim 2020 tarihleri arasında düzenlenecek olan Istanbul Jewelry Show Ekim Fuarı için yeni bir tarih belirlemeye karar verdik. Fuarımız 7-10 Ekim 2021 ‘de CNR Expo, İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Altın fuarı 2022 ne zaman?

Dünyanın en büyük beş mücevher fuarı arasında yer alan Istanbul Jewelry Show, 24-27 Mart 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek.

Istanbul Altın fuarı 2020 ne zaman?

Fuar Detayları 8-11 Ekim 2020 tarihleri arasında mücevher ve saat endüstrisi, sektörün en önemli etkinliği olan Istanbul Jewelry Show’da 50. kez bir araya geliyor.

Bakırköy’de Altın fuarı nerede?

Carousel AVM, Bakırköy Cumhuriyet Meydanı’ndan sahile uzanan Fişekhane Caddesi’nde sizleri selamlıyor.

Istanbul mücevher fuarı nerede?

Dünyanın en büyük beş mücevher fuarından biri olan ve Türkiye’nin ilk ve tek ihtisas uluslararası mücevher fuarı olan Istanbul Jewelry Show, 24 – 27 Mart 2022 tarihlerinde 51. kez İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.

Aysaf 2021 ne zaman?

Pozitif Fuarcılık A.Ş. tarafından 17-20 Kasım 2021 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde “ AYSAF 26. Uluslararası Ayakkabı ve Yan Sanayi Fuarı” düzenlenecektir.

You might be interested:  Yenilebilir Altın Ne Kadar?(Soru)

CNR Fuar ne zaman?

Maske, eldiven ve dezenfektan gibi promosyon ürünlerinin uluslararası alıcılarla buluşacağı fuar, global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde, 06-09 Ekim 2021 tarihleri arasında organize edilecek.

Altın Çadırı 2021 ne zaman?

21-24 Ekim tarihleri arasında 4 gün sürecek indirim günleri, Yenibosna’daki Merkez çadırın yanı sıra tüm Atasay mağazaları ve altincadir.com adresinde de geçerli olacak.

Intermob ne zaman?

Ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri alanlarında trendlerin belirlendiği, mobilya yan sanayi ve aksesuarları sektörlerinin öncü firmalarının en yeni ürün ve hizmetlerini görücüye çıkardığı, yerli ve yabancı ziyaretçi açısından etkin ve verimli bir pazarlama alt yapısı oluşturan İntermob Mobilya Yan Sanayi,

Istanbul Altın Fuarı 2019 ne zaman?

Tespihin fiyatı ise 350 bin liradan müşterilerin beğenisine sunuldu. Türk Ekonomi Bankası sponsorluğunda UBM Rotaforte Uluslararası Fuar cılık A.Ş. tarafından düzenlenen Istanbul Jewelry Show, 21-24 Mart 2019 ‘ta 48’inci kez gerçekleştiriliyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *