Altın Portakal 2016 Ne Zaman?(Çözülmüş)

Altın Portakal açılış töreni nerede?

Festivalin açılış töreni, Antalya Spor Salonu’nda yeni tip koronavirüs tedbirleri altında gerçekleştirildi.

Altın Portakal Film Festivali ne zaman başladı?

Şevval Sam ve Yekta Kopan’ın sunuculuğunu yapacağı gecede Sam bir de konser verecek. Tören 20.00’de Halk Tv ekranından canlı yayımlanacak.

Altın Koza ödülleri nerede yapılıyor?

Bu filmler, 14 kategorideki toplam 770 bin lira ödül için jürinin beğenisine sunulacak. Festival, 9 Ekim’de gala ve ödül töreni ile sona erecek.

Altın Portakal Film Festivali kortej ne zaman?

26 Ekim Cumartesi günü saat 15:00’da Cam Piramit’in önünden başlayacak kortej yürüyüşü, Antalya Kültür Merkezi (AKM), Yüzüncü Yıl Bulvarı, Anafartalar (Güllük) Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, Atatürk Caddesi, Işıklar Caddesi güzergahı üzerinden devam edecek ve Eski Belediye Binası’nda sona erecek. 6 kilometrelik kortejde,

Altın Portakal Ödül Töreni Ne Zaman?

Antalya Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğinde Kültür ve Turizm Bakanlığının katkılarıyla bu yıl 58’ncisi düzenlenen festivalin kapanış ve ödül töreni, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Antalya Spor Salonu’nda yapıldı.

Altın Portakal Film Festivali nerede yapılıyor?

ALTIN PORTAKAL FİLM FESTİVALİ BİLETLERİ NASIL VE NEREDEN ALINIR? Festival biletleri, 28 Eylül’den itibaren biletix.com üzerinden temin edilebilecek. Biletler, 30 Eylül Perşembe gününden itibaren Atatürk Kültür Merkezi gişelerinden de satışa sunulacak. Festivalin bilet ücretleri; indirimli 3 TL, tam 5 TL olacak.

You might be interested:  Tüm Altın Ne Kadar? (Correct answer)

Altın Portakal Film Festivali hangi kanalda?

Şevval Sam ve Yekta Kopan’ın sunuculuğunu yapacağı gecede Şevval Sam bir konser verecek. Tören 20.00’da Halk TV ekranından canlı yayınlanacak.

58 Altın Portakal Film Festivali ne zaman?

58. Antalya Altın Portakal Film Festivali, 2-9 Ekim tarihleri arasında T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla Antalya Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenecek. Ulusal Uzun Metraj, Belgesel ve Kısa Film dallarındaki yarışmalar için başvurular, festivalin internet sitesi üzerinden başladı.

Altın Portakalı kim sundu?

Yekta Kopan’ın sunuculuğunu üstleneceği açılış gecesinde Erol Evgin bir konser verecek. Altın Portakal Ödülleri’nin sahiplerini bulacağı Kapanış ve Ödül Töreni’nde Yekta Kopan’la birlikte sunuculuk yapacak Şevval Sam aynı zamanda bir konser verecek.

Altın Portakal Film Festivali 2021 Hangi Kanalda?

Halk TV – #CANLI | 58. Antalya Altın Portakal Film Festivali Açılış Töreni | 2 Ekim 2021 | #HALKTV | Facebook.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *