Avon Anew Altın Maske Ne Işe Yarar?(Çözülmüş)

Gerçek altın özleriyle cildinize ışlıltılı bir görünüm verir. Anew Altın İçeren Soyulabilir Yüz Maskesi ciltteki kiri temizleyerek cildin daha sıkı, pürüzsüz ve enerjik görünmesini sağlar. Adım: Tazelenmiş, daha pürüzsüz görünen cildi ortaya çıkarmak için kuruyan maskeyi yavaşça soyun.

Avon Anew altın maske nasıl kullanılır?

Bu ürün KOZMETİK DEPOSU tarafından gönderilecektir.

 1. Cildiniz ALTIN GİBİ IŞILDASIN!
 2. Cilde sıkı görünüm verir.
 3. Daha pürüzsüz, enerjik ve göz alıcı görünmesini sağlar.
 4. Kullanımı: Temiz yüze ince bir tabaka halinde uygulayın.
 5. Kuruyana kadar bekleyin.(Yaklaşık 20 dakika)
 6. Nazikçe çıkarın.
 7. Haftada 1-2 defa kullanabilirsiniz.

Avon Anew Radiance Maximising gold mask nasıl kullanılır?

Bu lüks hissi veren maske, daha pürüzsüz, enerjik ve daha parlak görünen bir cildi ortaya çıkarmak için safsızlıkları giderir. 75ml NASIL KULLANILIR Adım 1: Temizlenmiş kuru cilde göz bölgesinden kaçınarak ince bir tabaka uygulayın. Adım 2: Arkanıza yaslanın ve yaklaşık 20 dakika dinlenin.

Altın maske ne kadar durmalı?

Tüm cilt tipleri için idealdir. Cildi derinlemesine temizleyerek, ipeksi ve sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlar. Kullanım Biçimi: Yüzünüzün nemli ve ıslak olmadığına dikkat edin. Yüzünüze ince bir tabaka halinde sürün ve tamamen kurumasını(takribi 30 dakika)bekleyin.

You might be interested:  Beyaz Altın Ayarı Nasıl Anlaşılır? (TOP 5 Tips)

Altın maske yüzde ne işe yarar?

Cildin rengini açma özelliği bulunan altın maske, renk tonu farklılıklarını dengeler. Düzenli kullanımda cilt lekelerini ciddi oranda azaltır, güneş lekelerini giderir. Cildin nem düzeyini başarılı şekilde düzenleyebildiği için kuru ciltlerde sıkça yaşanan çatlak problemini engeller.

Luxus Maske Golden Glamour nasıl kullanılır?

Kullanım Şekli: Temizlenmiş cilde eşit şekilde uygulayın. Göz ve dudak çevresindeki cilt ile temasından kaçının. 10-15 dakika kadar bekledikten sonra yumuşak bir mendil ile yüzünüzü silin. Durulamayın.

Golden Mask nasıl kullanılır?

Cildi nemlendirir ve ciltteki ölü hücrelerin temizlenmesine yardımcı olur. Kullanım; Göz çevresi ve dudak çevresi hariç olmak üzere yüz ve boyun bölgesine ince bir kat uygulayın, 20-30 dakika kadar kurumasını bekleyin. Tamamen kuruduktan sonra soyarak çıkarın ve cildinizi suyla durulayın.

Altın maske nasıl uygulanır?

Altın Maske Yapımı – Tüm yüz bölgesine ve boyun bölgesine sürülür. – Altın maske kuruduktan sonra, kalıp halinde yüzden çıkarılır. – Ilık su ile yüz yıkandıktan sonra, cilt tipine uygun nemlendirici krem sürülür. – Altın maske, ayda 1 kere yapılarak uygulanabilir.

Anew Vitamin C Radiance Maximising serum nasıl kullanılır?

Ürün Bilgileri

 1. Anew Essentials ile Anında Gençlik Işıltısı!
 2. Anında cilt görünümünde göz alıcı ışıltı 1 Hafta sonra cildin daha sağlıklı görünmesini sağlar.
 3. 2 Hafta sonra cilde pürüzsüz görünüm verir ve cilt tonunu eşitler.
 4. Ürün kullanımı:
 5. Gündüz veya gece kreminizden önce, 1-2 damla yüzünüze uygulayın.

Anew ne işe yarar?

ANEW Ultimate Multi-Performance Gündüz Kremi, yaşlılık belirtilerine paralel olarak cilt dokusu, tonu, berraklık kaybı ve kırışıklık gibi birçok işaretin görünümünü düzgünleştirmeye yardım ediyor. Krem cilt yüzeyindeki hasarlı hücreleri daha genç davranan hücrelere dönüştürmeye yardım eden bir formüle sahip.

You might be interested:  Altın Elbiseli Adam Hangi Uygarlığa Aittir? (TOP 5 Tips)

Altın Maske haftada kaç kez kullanılır?

Yağlı cilt tipine sahip olanlar bu maskeyi haftada 1 kez, kuru ve hassas cilt tipine sahip olanlar ise 2 haftada 1 kez uygulayabilir.

Altın Maske zararlı mı?

Altın maskesi her cilt tipine uygundur. Bu maskeyi hamile ve emziren anneler dahi kullanabilir. Hiç bir zararı yoktur. Altın maskesi, el, ayak, boyun, yüz ve gerdan bölgesine uygulanabilir bir cilt bakım maskesidir.

Haftada kaç kez maske yapılmalı?

Yüz maskelerinin büyük bir çoğunluğu haftada 1- 2 kere uygulamaya uygundur. Haftanın kalan günlerinde farklı türde maskeler yapılması önerilmez. Çünkü her gün yüz maskesi uygulanması, cildin doğal dengesini bozabilir. Bunun yerine haftalık bakım rutininize ekleyeceğiniz maskeler ile ideal sonuçlar elde edebilirsiniz.

Organix altın maske ne işe yarar?

Ciltte birikmiş ölü hücreleri derinlemesine temizleyerek cildinizin canlanmasına yardımcı olur. Cildin nefes almasını ve sıkı bir görünüm kazanmasını sağlar. Siyah nokta ve akne oluşumunu engeller.

Ostwint soyulabilir altın maske ne işe yarar?

Ostwint Soyulabilir Maske Ne İşe Yarar? Ciltteki siyah noktaların ve ölü hücrelerin temizlenmesine yardımcı olurken, cildinizi sıkılaştırır ve parlak bir görünüm sağlar.

Dermokil altın maske ne işe yarar?

Dermokil Altın Maske kil içerikli soyulabilir yüz maskesidir. Pürüzsüz bir cilt sağlar.Yenileyici ve nemlendiricidir. Peeling etki yapar, ölü deriyi ciltten nazikçe ve tahriş etmeden uzaklaştırır. Gözeneklerde biriken kir ve siyah noktaları temizler.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *