Istanbul Altın Çadırı Nerede?(Çözülmüş)

Istanbul’da Altın Çadırı hangi semtte?

Carousel AVM, Bakırköy Cumhuriyet Meydanı’ndan sahile uzanan Fişekhane Caddesi’nde bulunuyor. Bakırköy Cumhuriyet Meydanı’na Marmaray ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Altın Çadırı 2021 nerede?

24 Ekim’e kadar sürecek Atasay Altın ve Pırlanta Çadır Günleri, Yenibosna’daki merkezin yanı sıra tüm Atasay mağazaları ve altincadir.com adresinde de ziyaretçilerini ağırlıyor.

Istanbul altın çadırı 2021 ne zaman?

21-24 Ekim tarihleri arasında 4 gün sürecek indirim günleri, Yenibosna’daki Merkez çadırın yanı sıra tüm Atasay mağazaları ve altincadir.com adresinde de geçerli olacak.

Istanbulda indirim çadırı nerede 2020?

ATAŞEHİR İNDİRİM ÇADIRI İstanbul ‘daki indirim çadırlarında biri Ataşehir’de bulunuyor. Kozyatağı indirim çadırı olarak da bilinen çadır Ataşehir İçerenköy Carrefour otoparkında yer alıyor. Bu indirim çadırına gitmek isteyenler; 10, 13AB, 14KS, 14T, 18UK, 19, 19D, 19F, 19FB, 19SB, 21B, 319 otobüs hatlarını kullanabilir.

Istanbul altın çadırı 2020 ne zaman?

Yılın en çok beklenen indirim günleri arasında yer alan Atasay Altın ve Pırlanta Çadır Günleri başlıyor. 14-18 Ekim tarihlerinde Atasay’ın Yenibosna’daki merkez binasında, 150 mağazasında ve altincadir.com’da başlayacak olan Altın ve Pırlanta Çadır Günleri’nde yine her yıl olduğu gibi yüzlerce modelden altın ve

Altın ve pırlanta fırsat günleri nerede?

Florya’da bulunan Crowne Plaza’da ” Altın ve Pırlanta Fırsat Günleri ” başladı. 14 Şubat Cuma günü sona erecek etkinlik, 11.00-20.30 saatleri arasında ziyaretçilere kapılarını açık tutacak.

You might be interested:  Altın Çilek Nasıl Saklanır?(Çözülmüş)

Atasay Altın Çadır Günleri nerede?

24 Ekim’e kadar sürecek Atasay Altın ve Pırlanta Çadır Günleri, Yenibosna’daki merkezin yanı sıra tüm Atasay mağazaları ve altincadir.com adresinde de ziyaretçilerini ağırlıyor.

Yenibosna indirim çadırı nerede 2019?

Yenibosna indirim çadırı, İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde bağlı Yenibosna semtinde bulunan Koçtaş binasının hemen yanı başında bulunuyor.

Bakırköy altın günleri nerede?

Carousel AVM, Bakırköy Cumhuriyet Meydanı’ndan sahile uzanan Fişekhane Caddesi’nde sizleri selamlıyor.

Yenibosna indirim çadırı nerede 2020?

En çok gidilen çadırlardan biri olan Yenibosna çadırı Yenibosna Koçtaş otoparkında yer alıyor. İndirim çadırına toplu taşıma araçlarıyla gitmek için 98B, 31, HT12, 31, 31E otobüs hatları ve Yenibosna metro ile metrobüslerini kullabilirsiniz.

Sancaktepe indirim çadırı ne zamana kadar geçerli?

Sancaktepe ‘de kurulan indirimli çadırda, büyük markaların sezon sonu ve seri sonu ürünleri piyasanın çok altında fiyatlarla satışa sunuldu. 10 Aralık’a kadar açık kalacak olan indirim çadırında ise kaliteli markalar %70’e varan indirimlerle vatandaşlara sunuluyor.

Kartal fırsat çadırı nerede?

İstanbul Kartal eski ilçe stadında yerinin olduğu daha doğrusu bazen kurulduğu söyleniyor indirim çadırının. Söz konusu indirim çadırı 16Y, KM33 otobüs hattı hizmet hattında. Kartal indirim çadırı adresine yakın duraklar Köy Hizmetleri, Devran Sokak, Beydağı Sokak, Kartal Su Deposu olarak aktarılmakta.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *