Istanbul Altın Fuarı Ne Zaman?(Soru)

Bir Bakışta Istanbul Jewelry Show Dünyanın en büyük beş mücevher fuarından biri olan ve Türkiye’nin ilk ve tek ihtisas uluslararası mücevher fuarı olan Istanbul Jewelry Show, 24 – 27 Mart 2022 tarihlerinde 51. kez İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.

Altın fuarı ne zaman 2021?

İstanbul Jewelry Show Ekibinden ÖNEMLİ DUYURU: Fuarımız 7-10 Ekim 2021 ‘de CNR Expo, İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Altın fuarı 2022 ne zaman?

Dünyanın en büyük beş mücevher fuarı arasında yer alan Istanbul Jewelry Show, 24-27 Mart 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek.

Bakırköy’de Altın fuarı nerede?

Carousel AVM, Bakırköy Cumhuriyet Meydanı’ndan sahile uzanan Fişekhane Caddesi’nde sizleri selamlıyor.

Aysaf 2021 ne zaman?

Pozitif Fuarcılık A.Ş. tarafından 17-20 Kasım 2021 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde “ AYSAF 26. Uluslararası Ayakkabı ve Yan Sanayi Fuarı” düzenlenecektir.

Intermob ne zaman?

Ahşap, orman ürünleri ve teknolojileri alanlarında trendlerin belirlendiği, mobilya yan sanayi ve aksesuarları sektörlerinin öncü firmalarının en yeni ürün ve hizmetlerini görücüye çıkardığı, yerli ve yabancı ziyaretçi açısından etkin ve verimli bir pazarlama alt yapısı oluşturan İntermob Mobilya Yan Sanayi,

Altın takı fuarı nerede?

Bir Bakışta Istanbul Jewelry Show Dünyanın en büyük beş mücevher fuarından biri olan ve Türkiye’nin ilk ve tek ihtisas uluslararası mücevher fuarı olan Istanbul Jewelry Show, 24 – 27 Mart 2022 tarihlerinde 51. kez İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.

You might be interested:  95 Gram Altın Ne Kadar? (Correct answer)

CNR Fuar ne zaman?

Maske, eldiven ve dezenfektan gibi promosyon ürünlerinin uluslararası alıcılarla buluşacağı fuar, global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde, 06-09 Ekim 2021 tarihleri arasında organize edilecek.

Evteks 2021 iptal mi?

EVTEKS Fuarı sosyal medya hesabından 3 Eylül 2021 tarihinde 26. Usta, tüm dünyada ağırlaşan pandemi koşulları ve özellikle Avrupa ülkelerinin Türkiye’yi kırmızı listeye alması nedeniyle EVTEKS Fuarı’nı erteleme kararı aldıklarını açıkladı.

2021 Karavan Fuarı ne zaman?

Profesyonel kampçıların yanı sıra kamp deneyimi yaşamak isteyen doğa tutkunları, 5-10 Ekim 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilen 3. Camp & Caravan İstanbul Fuarı ‘nda buluştu. 200’ü aşkın markanın karavan, motorkaravan ve kamp malzemelerine ilişkin ürünlerini sergilendiği fuarı, 9 günde binlerce kişinin ziyaret

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *