Kolloidal Altın Suyu Nasıl Kullanılır?(Çözüm bulundu)

Dr n Gold kolloidal altın suyu nasıl kullanılır?

KULLANIMI: Ağız ve diş bakımı için ağız içine aldığınız suyu ağzınız içinde bekleterek kullanınız. Kullanım sonrasında ağzınızı yıkamayınız. Cildinizi temizledikten sonra, pamuk yardımı ile sürünüz. Gece kullanılmalıdır.

Altın suyu ne için kullanılır?

– Artritin sebep olduğu iltihapları ve eklem ağrılarına karşı tedavi edici etkisi vardır. – Vücudumuzda bulunan hücreler için kolloidal altın suyu doğal uyarıcı olarak görev yapar. – Altın suyunun gerilen sinirleri rahatlatıcı ve gevşetici bir etkisi bulunmaktadır.

Kolloidal altın suyu nedir?

Kolloidal altın suyu ise bir antioksidandır. Fagosit, vücut içerisindeki yabancı organizma ve maddeleri sindirip yok eden biyolojik hücrelere verilen genel addır. Bu hücrelerin yok etme yöntemine fagositoz adı verilir. Kolloidal altın suyu ise fagositleri uyarır ve akıllı düzenleyici olarak hareket eder.

Altın suyu nasil?

– Altın suyu yapmadan önce kase içerisine manyetik balık yerleştirilir. – Daha sonra karışım eklenir. – Altın çubuklar birbirine değmeyecek şekilde düzgün bir biçimde yerleştirilir. – Yaklaşık olarak 10 dakika kadar altın suyu kaynaması ile beraber hazır hale getirilebilir.

Saat altın kaplama nasıl yapılır?

Bir litre suyun içerisine bir fincan rendelenmiş beyaz sabun ve bir fincan amonyak eklenir. Altın kaplama takılar bu karışımın içine konur ve 45 dakika boyunca bekletilir. Süre dolunca su ile durulanır ve bir bez yardımıyla durulanır.

You might be interested:  Altın Dedektörü Nasıl Çalışır?(Soru)

Altın suyu ne renk olur?

Kolloidal altın, nanoaltın olarak da bilinir, sıvı (genelde su) içinde mikrometre-altı büyüklükte altın tanecikleri süspansiyonudur (yani kolloididir). Sıvının rengi genelde parlak kırmızı (100 nm’den küçük tanecikler için) veya pis sarı renklidir (daha büyük tanecikler için).

Altın suyu ne demek?

Altın suyu günümüzde yoğun olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu su sayesinde ağırlıklı olarak altın olmayan metallerin kaplama işlemi yapılarak altın görünümüne kavuşturulması sağlanır.

Altın suyu içmek caiz mi?

“Kim altın veya gümüş bir kaptan “içerse” ancak karnını cehennem ateşi ile doldurur!” buyurmuştur. Bu sebeple altın ve gümüşten üretilen kaşık, bardak, kap, ve gümüşe konmuş ürünleri tüketmek CAİZ DEĞİLDİR. “Gümüş suyu ” da fıkhen buna dahildir.

Monoatomik altın suyu nedir?

altının bir çok kimyasal işlemlerden geçirilierek bem beyaz toz haline getirilmiş tek atoma düşürülmüş halidir. çok az miktarlarda ağızda bekletilerek içilir az az içildiginde vücutta bir çok hastalığı iyileştirir beyin kapasitesini ve işlem hızını çok fazla arttırır.

Altın ne ile yapılır?

Bu değerli maden; magma adlı erimiş kayaların, katı kayalar içerisinde katmanlaşması ile meydana gelir. Magma içerisindeki sıvı halde bulunan altın, depremler ve diğer jeolojik hareketler sonucunda açığa çıkan basınç sayesinde sıvı altınlar, kayaların içerisine dolar.

Altın Damla ilacı ne ise yarar?

altın -BOR Damla, sıvı diyet bor takviyesi olup bor ve kolloidal altın suyunun genel faydalarından yararlanmak isteyenler ile beyin ve merkezi sinir sistemi rahatsızlıkları bulunanların doktorlarına danışarak tıbbi tedavilerine destek sağlamak amacıyla kullanmaları önerilir.

Ormus nedir ne işe yarar?

Ormus ‘a kısaca monoatomik element diyebiliriz. Yani; altın, gümüş, platin, çinko ve bor gibi elementleri nano teknolojisi ile atomlar arasında ki kübik bağı çözüp teşbih gibi dizer. Bu dizilen atomlar özellikle beyin hücreleri nöron çekirdeğinin içinde ki DNA’yı 10.000 kat daha hızlandırır, ayrıca yeniler ve onarır.

You might be interested:  Altın Portakal Nerede Yapılıyor?(Soru)

Kral suyu nasıl elde edilir?

Hidroklorik asit ve Nitrik asitin 3:1 oranında göre karıştırılmasıyla oluşur. İlk defa Ebu Musa Câbir bin Hayyan tarafından bulunduğu tahmin edilmektedir. Latince adı Aqua Regia’dır. Genellikle üçe bir oranında konsantre hidroklorik asit ile nitrik asidin karışımıyla oluşur.

Kral suyu formülü nedir?

Sultan suyu hafızayı 20 kata kadar güçlendirir. 6 hafta kullanım sonrası beyninin daha hızlı çalışmasını isteyenler kullanabilir. Motivasyon sorunu ve dikkat dağınıklığı olan kişiler için doğru üründür. Koronavirüs’e yakalananlarda oluşan ekstra uyku sorunu ve uyku düzensizlikleri için birebirdir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *