Pubg Altın Ne Işe Yarar? (TOP 5 Tips)

PUBG Mobile Gold ne işe yarar?

PUBG MOBILE AG PARASI (ACEGOLD) NEDİR? ⁣AceGold yani kısa adıyla AG parası, PUBG Mobile ‘daki yeni para birimidir. AG ile Dükkan (Shop) bölümünde yeni kıyafetler, kozmetikler veya kaplamalar alınabilmektedir.

PUBG BP puanı ne işe yarar?

Bilmeyenler için BP (Battle Points) şapka, ayakkabı, ceket, gömlek, tişört, pantolon gibi birçok kozmetik ürünün barındığı kutuları almak için kullanılıyor. 30.000 BP ile oyun içi kutulardan defalarca alabilirsiniz.

PUBG Mobile Lite BC ne işe yarar?

PUBG Mobile Lite ‘de oyun için para birimi olarak Battle Coins geçmektedir. Winner Pass dışında oyunda çok zor bulunan ve yeni çıkan silahları Battle Coins yani BC ile satın alabilir ve PUBG Mobile Lite ‘de farklı bir görünüm kazanarak farklı bir deneyim kazanabilirsiniz.

PUBG BP nasıl alınır?

BP ‘ler satın alınamaz. Yalnızca oyunu oynayarak elde edilebilirler. Fakat Steam topluluk marketinde satılan BP kasaları ve eşyaları satın alınabilir.

PUBG g ne işe yarar?

C. G -COIN çeşitli oyun içi eşyaları satın almak için kullanabileceğiniz yeni bir PUBG para birimidir. Sahip olduğunuz G -COIN ile oyun içi eşyaları satın alabilirsiniz, alım yaptıktan sonra kullandığınız kadar G -COIN bakiyesi hesabınızdan direkt olarak eksilir.

PUBG g para nasıl kullanılır?

PUBG Mobile’da AG nasıl kullanılır?

  1. PUBG Mobile’da AG kullanmak için öncelikle oyun içi mağazaya gidin.
  2. Ödülleri Al sekmesine gidin.
  3. Satın almak istediğiniz kostümü veya eşyayı seçin.
  4. Ardından para birimi olarak AG’yi seçin ve satın alma seçeneğini tıklayın.
You might be interested:  Altın Otu Nasıl Demlenir?(Çözüm bulundu)

BP kartı ne işe yarar?

BP Club Card ‘ınızda biriken puanlarınızı BP Club Programı’na dahil herhangi bir BP istasyonunda, BP akaryakıt veya BP Otogaz alımı için kullanabilirsiniz. Her 100 BP Club Puan karşılığında 1 TL değerinde BP akaryakıt veya BP Otogaz alımı yapabilirsiniz.

BP ne anlama gelir?

Merkezi Birleşik Krallık’ın başkenti Londra’dadır. Şirket dünyadaki en büyük özel enerji şirketlerinden biridir ve dünyanın en büyük altı enerji şirketi arasındadır. 1908 yılında Anglo-Persian Oil Company olarak kurulmuştur. 1954’te British Petroleum adını almıştır.

PUBG Mobile Lite nasil?

PUBG Mobile Lite oyununu oynamak için öncelikle Google Play Store üzerinden oyunu indirmeniz gerekir. Sonrasında üyelik hesabı oluşturmalı ve oyunda görünmek istediğiniz karakteri oluşturmalısınız. Bu kısımda oyuncunuza istediğiniz fiziki özelliği yükleyebilirsiniz. Artık oyun oynamak için hazırsınız!

PUBG Lite nasıl para yatırılır?

Hemen aşağıdaki rehberimize göz atalım:

  1. Oyun içerisinde, Lobi ekranındayken, sağ üst köşede göreceğiniz L-COIN’in hemen yanındaki “artı” işaretine tıklayın.
  2. Ödeme yapmak istediğiniz yöntemi seçtikten sonra, yüklemek istediğiniz L-COIN miktarını seçin.
  3. Ödeme işlemini tamamlamak için, sizden istenen bilgileri girin.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *