Sinoz Altın Serum Ne Işe Yarıyor?

Sinoz 24K Gold Beauty Serum, kaz ayakları olarak adlandırılan göz çevresinde oluşan kırışıklıkları, ağız çevresi, alın ve kaş ortası ince çizgilerini, gıdı ve boyun sarkmalarını önlemeye yardımcı olur, formülündeki özler sayesinde size ışıl ışıl ve sıkı bir cilt sunar.

Sinoz altın serum nasıl kullanilir?

Cilt temizlendikten sonra uygun miktarda parmağına damlatıp, göze temas ettirmeden dairesel hareketler ile cilde uygulanır. Cilt emene kadar, dairesel hareketlerle masaj yapmaya devam edilir. Sinoz Altın Serum 24k Gold Beauty Serum günde iki defa olmak üzere, sabah ve akşam temiz cilde uygulanmalıdır.

Sinoz Altın Serum kaç yaşında kullanılır?

Uzmanlar, 25 yaşından itibaren herkesin serum kullanabileceğini belirtiyorlar.

Sinoz Altın Serum gerçek altın mı?

Cildi kuru ve yıpranmış görüntüsünden arındırıp, aydınlık, pürüzsüz ve duru bir hal almasını destekler. İçeriğinde bulunan gerçek altın parçacıkları cilt tarafından emilerek cildin porselen gibi parlak ve sıkı bir hal almasına destek olur.

Sinoz altın serum ne için kullanılır?

Sinoz Gold Serum, kaz ayakları olarak adlandırılan göz çevresinde oluşan kırışıklıkların, ağız çevresi, alın ve kaş ortası ince çizgilerin oluşumunu engellemeye yardımcı olabilir. Formülündeki özler sayesinde size ışıl ışıl ve sıkı bir cilt sunar ve bir yandan da gözenek sıkılaştırıcı serum etkisi gösterebilir.

You might be interested:  Altın Kelebek Ödülleri 2018 Ne Zaman?(Çözünme)

Luxury 24K Gold serum nasıl kullanılır?

SİNOZ 24K GOLD SERUM NASIL KULLANILIR? Yeterli miktarda serumu damlalığa çekiniz. Göz çevresi hariç temiz cilde günde iki defa dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Cilt tarafından emilim gerçekleşene kadar bekleyiniz.

Sinoz Altın Serum ve leke kremi nasıl kullanılır?

Cilt leke kremini sabah ve akşam, temiz cilde aşağıdan yukarı doğru dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Yüz leke kremi etkisi içinse ürünü, makyaj öncesi baz olarak kullanılabilirsiniz. Kullanmadan önce bileğinizin iç kısmında test ediniz; herhangi bir alerjik durum olursa kullanmayınız.

Serum mu önce sürülür krem mı?

Serum, cilt bakım sıralaması içinde nemlendiriciden “ önce ” kullanılması gereken bir üründür. Çünkü serumlar yüksek konsantrasyona sahip ürünlerdir; cilt tarafında çok hızlı bir şekilde emilirler. Böyle olunca üzerine sürülecek nemlendirici de cilde daha çabuk yedirilmiş olur.

Hyaluronik asit serum kaç yaşında kullanılır?

Kaybolan nem dengesini düzenleyen, çizgileri yok eden gençlik aşıları, hyaluronik asitli dolgu uygulamaları kırklı yaşların en gerekli cilt bakım uygulamalarıdır.

Hyaluronik asit serum ne zaman kullanılır?

Haftalık cilt bakımı rutininize hyaluronik asit içeren ürünler ekleyebilir, sabah akşam nemdiricen önce hyaluronik asit serum ile cildi dosyasıya nemlendirebilirsiniz. Özellikle kuru cilt tipine sahip kişiler, hyaluronik asit içeren daha fazla ürün tercih edebilir.

Sinoz Altın serum hangi ciltler için?

Sinoz 24K Altın Yüz Bakım Serumu, kaz ayakları olarak adlandırılan göz çevresinde oluşan kırışıklıkları, ağız çevresi, alın ve kaş ortası ince çizgilerini, gıdı ve boyun sarkmalarını önlemeye yardımcı olur, formülündeki özler sayesinde size ışıl ışıl ve sıkı bir cilt sunar.

Sinoz kozmetik hangi ülkenin?

Türk girişimci Yasin Çörekçi’nin 2008 yılında kurduğu Sinoz Kozmetik, 2017 hedefi olan 10 milyon TL ciroya ilk 6 ayda ulaşıp yurtdışı ihracat çalışmalarına hız verdi. Ürünlerini Ankara ve İstanbul’daki iki tesiste üreten yerli girişimci; Dubai, Azerbaycan, Somali, İran ve Afganistan’a cilt bakım kremleri ihraç ediyor.

You might be interested:  Cumhuriyet Altın Fiyatı Ne Kadar Bugün?

24K Advanced Gold serum ne ise yarar?

24 Ayar Altın içerikli Yüz Bakım Serumu Altın parçacıklı serum içeriğindeki bileşenler ve altın parçacıkları sayesinde cildinizin nem dengesini koruyarak ışıldamasına, yaşlılık belirtilerini azaltarak cildinizin daha gergin ve sağlıklı görünmesine yardımcı olur.

Sinoz leke kremi hangi lekelere iyi gelir?

Sinoz leke kremi, güneşe maruz kalma sonucu meydana gelen cilt lekeleri, sivilce izleri, yaşlılık lekeleri ve hamilelikte beliren lekelerin yok olmasında etkili olan bir leke kremidir. Aynı zamanda da cildin beyazlamasına, cildin pürüzsüz ve parlak görünmesine yardımcı olur.

Sinoz kolajen nasıl kullanılır?

Nasıl Kullanılır? Kolajen, C vitamini, E vitamini ve Hyalüronik asit içerir. 14 gün boyunca günde 1 doz (shot) içilir. Tek doz ( shot ) 40ml.dir.

Sinoz leke kremi içinde ne var?

Sinoz Leke Kremi ‘nin içeriğinde; C vitamini, meyan kökü, E vitamini, Pentavitin, aynı sefa bitkisi ve papatya ekstratı bulunmaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *