Vodafone Çeyrek Altın Tarifesi Nasıl Iptal Edilir? (Best solution)

Faturalı ve faturasız hatlarda konuşma, internet ve SMS paketlerini Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan, Online Self Servis’ten, 7000 Sesli Yanıt Servisi’ni ya da *7000#’i arayarak, Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Cep Merkezleri’nden iptal edebilirsiniz.

Vodafone çeyrek altın tarifesi nedir?

Çeyrek Altın Tarifesi; 15 TL’ye her yöne 200 dakika içeren Çeyrek Altın Tarifesi ‘nde fiyat her ay aynı kalırken, dakikalarınız aydan aya artar, 6. ay itibariyle her yöne 400 dk’ya ulaşır, siz de kaldıkça kazanırsınız. Tarifeye geçiş için « CEYREK » yazıp 7000’e gönderebilirsiniz.

Vodafone Altın Paket nedir?

Vodafone Altın Kulüp’e özel Avantajlı Paketler Hem internete gireyim hem de doyasıya konuşayım diyenlere özel 1 ay geçerli A101’e özel Altın Kolay Paket Vodafone Faturasız’da sadece 18 TL! Üstelik 12.00-16.00 arası Vodafonelularla sınırsız konuşmak ücretsiz!

Vodafone TV paketi nasıl iptal edilir?

Vodafone TV servisi aboneliği nasıl iptal edilir? Vodafone TV Servisi’ni iptal etmek için IPTAL PAKETADI yazıp 8800’a SMS gönderebilirsiniz.

Altın tarife nasıl yapılır?

ALTIN yazıp 4545 e gönderin. Son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat alımı yoluyla gelip faturasız Selfy Altın Paket’e kaydolduysan; paketten ayda 23 TL’ye yararlanabilirsin. Fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.

You might be interested:  Altın Cumhuriyet Ne Kadar?(Çözülmüş)

Vodafon Altın kulüp nedir?

Yaklaşık 15 milyon ev kadınını dijital geleceğin imkanlarıyla buluşturmak amacıyla geliştirilen “ Vodafone Altın Kulüp ”, yeni dönemde ev kadınlarına özel “tüketici dostu internet” ve “bütçe dostu çözümler” sunan uçtan uca bir platform olarak hizmet verecek.

Vodafone nasıl tarife yapılır?

Yanımda İnternet: Tarife değişikliğinizi Yanımda İnternet “Geçebileceğim Tarifeler ” sayfası üzerinden de hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 7000 Sesli Yanıt Self Servis’i arayarak ya da telefonunuzun mesaj bölümüne geçmek istediğiniz tarifenin kodunu yazarak 7048’e SMS gönderebilirsiniz.

Vodafone altın 2 GB paketi nasıl iptal edilir?

Satın aldığım paketi nasıl iptal ederim? Faturalı ve faturasız hatlarda konuşma, internet ve SMS paketlerini Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan, Online Self Servis’ten, 7000 Sesli Yanıt Servisi’ni ya da *7000#’i arayarak, Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Cep Merkezleri’nden iptal edebilirsiniz.

Vodafone 500 dk ne kadar?

Bu tarife kapsamında 19 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 500 dk, 1 GB sahibi olursunuz.

Vodafone fırsat 2 GB nasıl yapılır?

Önce Vodafone ‘a geçiyorsun, Faturasız Esnek XS tarifesi ‘ne geliyorsun. Sonra 2GB interneti kapmak için hemen FATURASIZ YOKARTIK yazıp 3636’ya gönderiyorsun! Facebook, Twitter, Youtube ve Izlesene mobil siteleri ve uygulamlarında geçerli 2GB mobil interneti anında kapıyorsun!

TV paketi nasıl iptal edilir?

Giriş TV+ 15GB Paketi ‘ni iptal etmek için IPTAL GIRISTV15GB yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Vodafone tv kimlere ücretsiz?

Vodafone Servisleri Paketi kapsamında sunulacak olan Vodafone TV Full Paketi Red First abonelerine ücretsiz! kullanımlarınız internetinizden düşmez. Vodafone TV ‘nin Wi-Fi üzerinden kullanımı sabit internet servis sağlayıcı tarafındaki kotanızdan düşer veya ücretlendirilir.

Vodafone Tv’ye nasıl girilir?

Vodafone TV giriş linkini edinmek için öncelikle “Red” yazıp 9080’e gönderin. Full pakete abone olmak içinse “ TV Devam” yazıp 9080’e gönderebilirsiniz. Diğer paketlere dair abonelik başlatma linkleri sistem tarafından otomatik iletilir. SMS ile size iletilen giriş linkine tıklayın.

You might be interested:  Son Dakika Çeyrek Altın Fiyatı Ne Kadar?

Vodafone Kolay Paket nasıl yapılır?

Paket içeriğine Telsiz Kullanım Vergisi dahildir. Hattınıza bir ay içinde üst üste 10 kereye kadar Kolay Paket yükleyebilirsiniz. Kolay Paketleri Vodafone Mağazaları’ndan, vodafone.com.tr’den, Vodafone Yanımda uygulamasından ve bankalardan satın alabilirsiniz!

Vodafone Altın kulüp nasıl üye olunur?

Ücretsiz üye olmak için ALTIN KULUP yazıp 7000′ e SMS göndermeniz yeterli.

Vodafone 15 lira yüklenir mi?

TL yüklemenizi bir defada en az 40 TL, en fazla 100 TL yükleyebilirsiniz. Vodafone faturasız hattınızın aktif kullanım süresini uzatmak için, bir defada en az 40 TL yüklemelisiniz. Yüklenebilecek en düşük TL miktarı 20.07.2020 tarihi itibariyle 40 TL olarak güncellenmiştir. Kredi kartınızla güvenli TL yükleyin!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *