Hakkımızda

Pamuk Hurdacılık olarak; güçlü kadromuz ile zamana uygun, dinamik, verimli ve güvenilir ekip ruhumuzla kaliteden ödün vermeden dünya standartlarında hem iş imkanı oluşturuyoruz hem de en uygun fiyatlarla hizmet vererek siz değerli müşterilerimize...

Pamuk Hurdacılık olarak; güçlü kadromuz ile zamana uygun, dinamik, verimli ve güvenilir ekip ruhumuzla kaliteden ödün vermeden dünya standartlarında hem iş imkanı oluşturuyoruz hem de en uygun fiyatlarla hizmet vererek siz değerli müşterilerimize ve dünyamıza geri dönüşüm alanında kolaylıklar sağlıyoruz. Temel Prensibimiz olan müşteri memnuniyeti her zaman için rotamızı oluşturan temel faktördür.

 

Teknolojik gelişmelere açık ve takım ruhu ile hareket eden bir firmayız. Müşterilerimizin varolan ve gelecekte oluşabilecek beklentilerini en iyi şekilde karşılamak adına tüm çalışanlarımıza sürekli gelişme gösterecek şekilde ilerlemeyi tercih ediyoruz.

Geri dönüşüm ve atık endüstrisine dürüst bakış açımızla liderlik etmek için çabalıyoruz. Bu sayede hem insanları bilinçlendirerek geri dönüşüm oranlarını arttırabilir bu sayede çevremize katkı sunabiliriz, hem de daha fazla iş gücü oluşmasını sağlayarak ekonomimizin de büyümesini sağlayabiliriz.